Grindų šiltinimas biria pučiama vata atliekamas pripučiant purškiamą vatą tarp gegnių. Jei grindys yra dalinai sumontuotos, reikia palikti tarpus, kad būtų galima įkišti žarną ir pripūsti. Jei norite apšiltinti jau sumontuotas grindis, tokiu atveju gręžiamos skylės, kišamas antgalis pro skyles ir atliekamas šiltinimas biria šiltinimo vata.

Birios šiltinimo medžiagos puikiai tinka karkasinio namo sienų, stogo, perdangos šiltinimui. Karkasinėse sienose sumontuotos komunikacijos apsunkina šiltinimo darbą lakštinėmis šiltinimo medžiagomis, o šiltinant biria vata tai padaryti yra paprasta.
Birios šiltinimo medžiagos užpildo visas ertmes ir prisitaiko prie konstrukcijų sudarydama vientisą sluoksnį. Palieka puiki šilumos ir garso izoliacija. Šiltinimo darbai atliekami visais metų laikais.

Daugumoje senos statybos namuose būvo paliekami oro tarpai sienose. Kad, siena tinkamai akumuliuotų šilumą reikalinga oro tarpą užpildyti. Šiltinimas iš išorės nebus efektyvus jei sienoje yra tuščių ertmių.
Net ir minimalus 5 cm oro tarpo apšiltinimas suteiks komforto namuose. Mūro siūlėse tam tikra tvarka yra išgręžiamos 22-25 mm diametro skylutės, naudojamas specialus antgalis, kuriuo į oro tarpą įpučiama biri vata. Dirbame su Knauf Supafil Cavity Wall 034 biria vata. Rinkoje yra daug medžiagų kuriomis siūlo užpildyti oro tarpus, tačiau rekomenduojame naudoti Knauf Supafill Cavity Wall 034 birią vatą. Ji pasižymi ypatingai smulkiu plaušu, kuris labai gerai užpildo oro tarpus, smarkiai padidina sienų varžą yra visiškai nedegi. Knauf Supafil negeria ir neabsorbuoja drėgmės, ir puikiai sukontroliuoja šalto oro srautus. Susėdimų nėra. Iš pastato vidaus atkeliavusi drėgmė per Knauf Supafil vatą bus atiduodama į išorę, ir taip bus išvengiama pelėsių pastato viduje.
Naujoje statyboje ši biri vata naudojama įpūsti į oro tarpą tarp mūro sienos ir klinkerio plytų.

Perdangos šiltinimas biria Knauf Supafil loft mineraline vata yra vienas greičiausių bei efektyviausių būdų. Didžioji dalis namuose esančios šilumos pabėga pro stogą, todėl jei norite pagerinti namų šiluminį efektyvumą, būtina pasirūpinti perdangos ar stogo šlaito šiltinimu. Jeigu antras aukštas ar palėpė nebus gyvenama, naudojama pagalbinė patalpa, paprastai šiltinama tik perdanga, stogo šiltinti nereikia.
Dažnai perdangos, stogo konstrukcijos yra sudėtingos. Todėl kokybiškai sudėti standartinę vatą yra sunku ir sudėtinga, neretai tenka taisyti prieš tai sudėtą šiltinimo medžiagą ar papildomai ant viršaus šiltinti biria vata: mineraline vata, medžio plaušo vata, ekovata. Šiltinant perdangą biria vata pasiekiamas maksimalus šilumos efektyvumas bei puiki garso izoliacija. Todėl neretai grindys, lubos būna šiltinamos ir dėl garso izoliacijos tarp aukštų.

Stogo šiltinimas biria vata yra vienas greičiausių bei efektyviausių būdų. Didžioji dalis namuose esančios šilumos pabėga pro stogą, todėl jei norite pagerinti namų šiluminį efektyvumą, būtina pasirūpinti stogo šlaito šiltinimu. Purškiama biri vata puikiai užpildo tuštumas, konstrukcijų nelygumus ir nereikia rūpintis kaip atsikratyti vatos atraižomis, nes šiltinant šiuo būdu jų tiesiog nelieka.

Kad naršymas būtų sklandesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos, kaip naudojami slapukai rasite privatumo politikoje