Perdangos šiltinimas

Perdangos šiltinimas biria Knauf Supafil loft mineraline vata yra vienas greičiausių bei efektyviausių būdų. Didžioji dalis namuose esančios šilumos pabėga pro stogą, todėl jei norite pagerinti namų šiluminį efektyvumą, būtina pasirūpinti perdangos ar stogo šlaito šiltinimu. Jeigu antras aukštas ar palėpė nebus gyvenama, naudojama pagalbinė patalpa, paprastai šiltinama tik perdanga, stogo šiltinti nereikia.
Dažnai perdangos, stogo konstrukcijos yra sudėtingos. Todėl kokybiškai sudėti standartinę vatą yra sunku ir sudėtinga, neretai tenka taisyti prieš tai sudėtą šiltinimo medžiagą ar papildomai ant viršaus šiltinti biria vata: mineraline vata, medžio plaušo vata, ekovata. Šiltinant perdangą biria vata pasiekiamas maksimalus šilumos efektyvumas bei puiki garso izoliacija. Todėl neretai grindys, lubos būna šiltinamos ir dėl garso izoliacijos tarp aukštų.

Kad naršymas būtų sklandesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos, kaip naudojami slapukai rasite privatumo politikoje