Oro tarpų šiltinimas

Daugumoje senos statybos namuose būvo paliekami oro tarpai sienose. Kad, siena tinkamai akumuliuotų šilumą reikalinga oro tarpą užpildyti. Šiltinimas iš išorės nebus efektyvus jei sienoje yra tuščių ertmių.
Net ir minimalus 5 cm oro tarpo apšiltinimas suteiks komforto namuose. Mūro siūlėse tam tikra tvarka yra išgręžiamos 22-25 mm diametro skylutės, naudojamas specialus antgalis, kuriuo į oro tarpą įpučiama biri vata. Dirbame su Knauf Supafil Cavity Wall 034 biria vata. Rinkoje yra daug medžiagų kuriomis siūlo užpildyti oro tarpus, tačiau rekomenduojame naudoti Knauf Supafill Cavity Wall 034 birią vatą. Ji pasižymi ypatingai smulkiu plaušu, kuris labai gerai užpildo oro tarpus, smarkiai padidina sienų varžą yra visiškai nedegi. Knauf Supafil negeria ir neabsorbuoja drėgmės, ir puikiai sukontroliuoja šalto oro srautus. Susėdimų nėra. Iš pastato vidaus atkeliavusi drėgmė per Knauf Supafil vatą bus atiduodama į išorę, ir taip bus išvengiama pelėsių pastato viduje.
Naujoje statyboje ši biri vata naudojama įpūsti į oro tarpą tarp mūro sienos ir klinkerio plytų.

Kad naršymas būtų sklandesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos, kaip naudojami slapukai rasite privatumo politikoje